3.1 Środek uniwersalny

Detergent posiada uniwersalne właściwości czyszczące
Niezwykle wydajny, alkaliczny preparat o neutralnym zapachu, przeznaczony do oczyszczania wielu typów powierzchni o różnej strukturze. Z łatwością poradzi sobie z usuwaniem zabrudzeń pochodzenia organicznego tj. olej, tłuszcz oraz zanieczyszczeń  nagromadzonych w kuchni czy łazience. Najwyższa efektywność czyszczenia, występuje na płaszczyznach wykonanych z ceramiki, drewna, kamienia, metalu, płytek i tworzywa sztucznego. Środek jest biodegradalny, łagodny dla skóry oraz środowiska naturalnego, wolny od związków halogenowych i fosforanów. Szybki w działaniu – wystarczy 1 minuta, by cieszyć się blaskiem czyszczonych elementów, a bardzo uporczywe zabrudzenia znikają w ok. 10 min.

Zastosowanie

Detergent posiada uniwersalne właściwości czyszczące, doskonałe dla różnych typów powierzchni tj. ceramiki, drewna, kamienia, metalu, płytek i tworzywa sztucznego, niezastąpiony w odtłuszczaniu piekarników, kuchenek mikrofalowych itp. Sprawdza się również w czyszczeniu lodówek.

Składniki

– mieszania kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych,

– środki alkaliczne

–  substancje pomocnicze

–  substancje zapachowe,

–  barwiki.

Własności fizyczne

Gęstość względna (g/ml): 1,1 w 20°

pH: 13,5

Dozowanie

Należy rozcieńczyć koncentrat z wodą w stężeniu od 2-10%, adekwatnie do poziomu zabrudzeń powierzchni poddawanych procesowi czyszczenia przy użyciu niniejszego preparatu. Po sporządzeniu roztworu, należy spryskać oczyszczaną powierzchnię, a następnie wytrzeć po 1 minucie. Jeśli zabrudzenia są bardzo uporczywe, zaleca się pozostawić naniesiony preparat przez 10 min. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń, można pozostawić preparat na 24H, z następnie dokładnie wypłukać.

Pojemność

1 Litr

Produkty uzupełniające